Jalgpall | Sport

STATISTIKAPOMM! Messi kurb seeria jätkub

Toimetas Gerd Eston Sepp 22.06.2018, 10:05

Eile õhtul purustas Horvaatia Argentina 3:0 ning lükkas lõunaameeriklased väljakukkumise äärele. Sel puhul vaatame otsa statistikale, mida huvitavat mäng kaasa tõi.

1:6 - See oli Argentina suurim kaotus MMi alagrupifaasis, peale 1:6 allajäämist Tšehhoslovakkiale 1958. aastal

21.11 - Argentina ründaja Sergio Agüero ei puutunud esimese poolaja viimase 21 minuti ja 11 sekundi jooksul palli mitte ühtegi korda

0 - Horvaatia oli enne eilset kaotanud kõik neli MMi mängu, mis Lõuna-Ameerika meeskondade vastu peetud. 0 võitu, 0 viiki.

647 – Lionel Messi pole MMil väravat löönud 647 minutit. Eelmine värav sündis 2014. aastal Brasiilias, alagrupimängus Nigeeria vastu.

11 – Argentina jäi viimati kahes esimeses MMi mängus võiduta 11 turniiri tagasi, 1974. aastal, kui esimeses mängus kaotati Poolale 2:3 ning seejärel lepiti 1:1 viiki Itaaliaga.

20 – Horvaatia pääses üle 20 aasta taas MMi alagrupist edasi. Viimati juhtus see nende esimesel turniiril, 1998. aastal. Siis kaotati alles poolfinaalis Prantsusmaale ja saavutati 3. koht.

270,8 – Messi lööb Barcelonas väravaid keskmiselt iga 93,3 minuti jooksul. Maailmameistrivõistlustel on see arv pea kolmekordne. Venemaal on Argentina superstaar löönud 12 korda peale, vaid üks neist Horvaatia vastu.