Spordivaria | Sport

UUED JAHIMAAD! Baruto asub tööle Horvaatia tuunikalakasvatuses

Karl Juhkami 16.04.2018, 12:20

Endine sumotori Kaido Höövelson alias Baruto hakkab edaspidi aina rohkem Jaapanist Euroopa suunas lendama. Põhjuseks tõusva päikese maa elanike poolt eksporditav tuunikala. 

Nimelt hakkab endine sumovägilane tööle Horvaatias paikneva tuunikalakasvatuse Euroopa koordinaatorina. "Olen seal nii öelda vahemees. Viin jaapanlasi ja eurooplasi ühele liinile," sõnas Baruto.

Ametivaliku osas sai määravaks asjaolu, et töökohustuste tõttu saab edaspidi rohkem Euroopas viibida. "Oleme viimased aasta aega elanud nii, et üheksa kuud Jaapanis ja kolm kuud väljaspool Jaapanit. Tahaks nüüd teistpidi," lausus Höövelson.

Ideaalvariandis loodaks endine sumotori edaspidi pool ajast Eestis veeta. Isegi kui see ei õnnestu, on Euroopa meeldivam (ja lähem) variant, arvestades et oma last soovib Baruto kindlasti Maarjamaal kasvatada. "Peamine on ikkagi see, et saaks suvel rohkem Eestis olla. Poiss võiks ikka siin kasvada. Arvan, et tal on siis vähe lahedam lapsepõlv."

Küll lisas Höövelson, et tõusva päikese maa teatrirollidest ja muudest kohustustest ta täiesti priiks ei saa. "Mingid projektid tuleb ikkagi ära teha, seega lõplikult ära nendest ei ütle. Elu on ikka nii, et tuleme ja läheme. Hoiame kõik teed lahti."

Tasumiseks helistage

Kõne tuleb teha 60 sekundi jooksul.
Hind: 3,00 €, Teenustasu 0,32 €
Kokku: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Tasumiseks kinnita ost

Kinnitan ostu: 3,32 €

Maksumus lisatakse telefoniarvele või arvestatakse maha kõnekaardi ettemaksu jäägist.

Ost ebaõnnestus
Proovi uuesti

Päevapilet ostetud